Temat
:
[II kolejka] DERBY KRAKOWA!
Wyświetl pojedynczy post
dziabong
Senior Member
Od: 05.2008
Offline
#
14
22.07.2015, 10:04
Tu nie ma faworyta. Może i sąsiadka jest w formie, ale pamiętajmy ile to razy My byliśmy w formie, a różnie bywało.
Dlatego wygramy!
Kibic Białej Gwiazdy
dziabong
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dziabong
Znajdź inne posty napisane przez dziabong