Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 22.07.2015, 08:41
Pejsy są faworytem i to jest fakt - ale jako że to derby i zawsze się rządzą własnymi prawami to mam nadzieję, że wygramy (chociaż przed meczem remis biorę w ciemno - sorry). Chociaż troche mnie martwi nasza gra. Z drugiej strony jako że gramy z klubem o "garbatej doli" to kiedyś ich seria bez porażki musi się skończyć. Oby było to w piątek.

Cytat:
Jestem dziwnie spokojny o 3 pkt. Wygramy przekonująco.
Mam nadzieję, że Ci się sprawdzi, aczkolwiek nie przypominam sobie naszego przekonującego zwycięstwa tam, od momentu ich powrotu do E-Klasy. Nie wiem na jakich przesłankach opierasz swoje sądy, ale ok - daj Boże, żebyś miał rację
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”