Pejsy są faworytem i to jest fakt - ale jako że to derby i zawsze się rządzą własnymi prawami to mam nadzieję, że wygramy (chociaż przed meczem remis biorę w ciemno - sorry). Chociaż troche mnie martwi nasza gra. Z drugiej strony jako że gramy z klubem o "garbatej doli" to kiedyś ich seria bez porażki musi się skończyć. Oby było to w piątek.
Cytat:
|
Jestem dziwnie spokojny o 3 pkt. Wygramy przekonująco.
|
Mam nadzieję, że Ci się sprawdzi, aczkolwiek nie przypominam sobie naszego przekonującego zwycięstwa tam, od momentu ich powrotu do E-Klasy. Nie wiem na jakich przesłankach opierasz swoje sądy, ale ok - daj Boże, żebyś miał rację
