Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 21.07.2015, 22:24
To musi być komplet punktów, oby tylko nie było takiej sauny jak z Górnikiem.
Szkoda, że Moskal pewnie nie będzie mógł skorzystać z usług DG77 (a już na pewno nie w pełnym wymiarze czasowym, jeśli w ogóle wróci do tego czasu), mam wrażenie że przy obecnym środku pola mógłby sobie pozwolić na dużo ofensywniejszą grę (mniej powrotów).