Organizatorzy rozgrywek nie kazali zbyt długo czekać kibicom Wisły Kraków na najważniejszy mecz w sezonie. Już w najbliższy piątek Biała Gwiazda zmierzy swoje siły z odwiecznym wrogiem i ku zdziwieniu internetowych kibiców to nie będzie mecz z Legią Warszawa.. Tylko DERBY KRAKOWA, jedno z dwóch najważniejszych spotkań w sezonie.
Niestety.. piątkowe Derby na żywo zobaczyć będą mogli tylko fani z podkrakowskich wsi. Fanatycy Białej Gwiazdy zostali ukarani zakazem udziału zorganizowanych grup kibicowskich w najbliższym spotkaniu. Jest to równoznaczne z pustym sektorem gości.
W najbliższym spotkaniu przede wszystkim liczyć będzie się zwycięstwo. Miejmy nadzieję, że Kazimierz Moskal - Wiślak z krwi i kości zmotywuje odpowiednio swoich podopiecznych i nie będziemy zmuszeni oglądać pseudo popisów naszych zawodników jak to miało miejsce w ostatnich Derbach po gorszej stronie Błoń.
Cel na piątek jest prosty - zwycięstwo! Styl oraz forma jego osiągnięcia schodzi na dalszy plan. Sytuacja jest podbramkowa bo trzeba przyznać, że sąsiadka osiągnęła dobrą formę, więc nasi zawodnicy, którzy pokazali swoje umiejętności tylko przez pierwsze 30 minut spotkania z Górnikiem Zabrze będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich możliwości!
Zapraszam do dyskusji!
TYLKO ZWYCIĘSTWO, NA DERBACH TYLKO ZWYCIĘSTWO!