Temat
:
Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
patti
Member
Od: 07.2006
Offline
#
500
21.07.2015, 12:21
Wreszcie !!!!! Powoli cos sie zmnienia na dobre w tym klubie.
Wszyscy na lecha !!!!
patti
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do patti
Znajdź inne posty napisane przez patti