Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1195
Stary 20.07.2015, 19:13
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
dokładnie od 99 lat ma pakę na mistrza i jest świetnie przygotowana do sezonu, jak co roku nadążają za nimi sędziowie, są jak zwykle doskonale przygotowani, pismaki jak co roku od pierwszej kolejki zastanawiają się z kim ta "cudowna " drużyna zagra w LM,i do tego takie wynalazki jak Asik82 i mamy komplet ,
z ciebie jest dopiero wynalazek
Odpowiedz cytując