|
W zasadzie klub mógłby pomyśleć nad nowymi kartami kibica, albo chociaż nową szatą graficzną, bo nie ukrywam, że odnawiając kartę teraz trochę razi w oczy napis KARTA KIBICA 2011
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|