Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32463
Stary 19.07.2015, 18:44
Każdy z posłów zapłacił za kurs 300 złotych. A dokładnie zapłacili podatnicy. – Tak musiała (Kancelaria Sejmu – przyp. red.) nam to zwrócić – z rozbrajającą szczerością wyznaje posłanka.

Koleś robi aferę o 900 zł. Kiedy jeden obiadek u sowy kosztował 1600. Szczyt k... bezczelności... i jeszcze debilne porównania wymyśla. Już się całkiem niektórym we łbach poprzewracało.

Wyp... z tą bandą czym prędzej... a jak się to komuś nie podoba to lamentować i biadolić to cudowna muzyka dla uszu normalnych Polaków.
Hej Nasz TS !!