Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32460
Stary 19.07.2015, 15:41
Wyśmiewać złodziejstwo? Bardzo ciekawe podejście. Pokaż swój wpis na temat latania za Kopacz pustych samolotów to uwierzę w te Twoje zapewnienia, inaczej pozostaniesz czepiającym się o duperele POwskim lizodupem.

Co robi źle? To co sobie uroją w GW? Wiesz ile można przejechać taksówką za jeden lot do Gdańska samolotu?

Tobie srali osiem lat na twarz i widzę, że dobrze się z tym czujesz... obawiając się sikania. Dziwne to trochę.
Hej Nasz TS !!