|
Grant nie pierwszy raz był na meczu. Pismaki nie mają co pisać. Nie stać Nas na odszkodowanie dla Berga i na pensję dla Granta.
Wracając do ligi to ciekawi mnie jak sobie poradzi Lech z pogodzeniem pucharów i ligi, plus kontuzje. W tej chwili mają problem ze złożeniem 18 meczowej.
Widać też w Pogoni potencjał. Mogą namieszać.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|