Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1186
Stary 19.07.2015, 09:46
Grant nie pierwszy raz był na meczu. Pismaki nie mają co pisać. Nie stać Nas na odszkodowanie dla Berga i na pensję dla Granta.
Wracając do ligi to ciekawi mnie jak sobie poradzi Lech z pogodzeniem pucharów i ligi, plus kontuzje. W tej chwili mają problem ze złożeniem 18 meczowej.
Widać też w Pogoni potencjał. Mogą namieszać.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując