Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 18.07.2015, 22:06
Cóż, mecz się nie udał. ... Walka o utrzymanie będzie ciekawsza... Można by żale i pretensje wypisywać z godzinę lub dwie. Nie ma Stilićia i nie będzie. Brożek nie ma zmiennika i nie zapowiada się żeby miał się ktoś pojawić. Rozczarowała gra Wisełki w drugiej połowie. Pół boiska puste i samotny Brożek. Tak mamy mecze wygrywać? Bardzo wątpię. Trener tasuje tym czym ma. Kto liczył na cuda raczej się rozczarował. Smuci mnie jedna rzecz. Wisełka na Reymonta gra jak u siebie max 30 minut. Potem jesteśmy jakimś zastraszonym Piastem. Ludzie, gracie przed swoimi kibicami. WALKA, Pressing. Agresja. Tego mi brakuje. Krew mnie zalewa na brak kreatywności. Mecz na remis ze wskazaniem na Zaboli. W najbliższych meczach ciemność widze. Obym się mylił.
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
Odpowiedz cytując