Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32454
Stary 18.07.2015, 16:20
Drozd napisał(a):Wyświetl post
W porównaniu do tekstów nagranych u sowy to jest nawet nie pryszcz, bo zawsze można tłumaczyć się przejęzyczeniem tylko po co ... A co do taksówki. Kopacz jeździ pociągiem, a za nią lata pusty samolot. Więc nie zawracaj gitary duperelami...
haha. Czyli jak PO kradnie to jest źle ale jak PiS kradnie mniej to już można na to przymknąć oko? To jakaś mania?