Drozd napisał(a):

|
W porównaniu do tekstów nagranych u sowy to jest nawet nie pryszcz, bo zawsze można tłumaczyć się przejęzyczeniem tylko po co ... A co do taksówki. Kopacz jeździ pociągiem, a za nią lata pusty samolot. Więc nie zawracaj gitary duperelami...
|
haha. Czyli jak PO kradnie to jest źle ale jak PiS kradnie mniej to już można na to przymknąć oko? To jakaś mania?