wolfy napisał(a):

Nie, już ustaliliśmy, że to była wina Smudy. Teraz już nie było frajerskiego remisu, tylko - bardzo szczęśliwy. Dla nas.
Albo Górnik nagle zaczął wymiatać, albo jesteśmy w dupie.
|
Zagraliśmy przeciętne spotkanie i go zremisowaliśmy z według Ciebie wymiatającą drużyną to świetny prognostyk
Zejdz na ziemię i nie płacz bo w najbliższych latach mistrzostwa i prawdopodobnie pucharów nie będzie.
Wytrzymasz ten ból?