Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 18.07.2015, 15:27
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie, już ustaliliśmy, że to była wina Smudy. Teraz już nie było frajerskiego remisu, tylko - bardzo szczęśliwy. Dla nas.
Albo Górnik nagle zaczął wymiatać, albo jesteśmy w dupie.
Zagraliśmy przeciętne spotkanie i go zremisowaliśmy z według Ciebie wymiatającą drużyną to świetny prognostyk

Zejdz na ziemię i nie płacz bo w najbliższych latach mistrzostwa i prawdopodobnie pucharów nie będzie.
Wytrzymasz ten ból?
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując