Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 18.07.2015, 14:50
ciomborek8 napisał(a):Wyświetl post
No nie ... Jak Kaziu wygrywał mecze(...)
Masz na myśli jako zawodnik, czy jako trener. Pytam całkiem serio, bo nie jestem pewien na ile poważnie powinienem Cię traktować...
raindog napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że Kazio powinien pomyśleć nad zmianą taktyki.
Dokładnie o tym samym piszę. Zamiast tego Moskal narzeka na konferencji, że nie ma skrzydłowych. Nie nastraja to optymistycznie...
Nie ma skrzydłowych i mieć nie będzie - do końca rundy minimum. Albo to poukłada, albo wypadnie z Ekstraklasy - tym razem raczej na dobre.
sergio napisał(a):Wyświetl post
Jak sam piszesz frajerskie remisy i ten samobój w doliczonym czasie gry to też wina Moskala?
Nie, już ustaliliśmy, że to była wina Smudy. Teraz już nie było frajerskiego remisu, tylko - bardzo szczęśliwy. Dla nas.
Albo Górnik nagle zaczął wymiatać, albo jesteśmy w dupie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.07.2015 o godz. 14:54.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując