ciomborek8 napisał(a):

|
No nie ... Jak Kaziu wygrywał mecze(...)
|
Masz na myśli jako zawodnik, czy jako trener. Pytam całkiem serio, bo nie jestem pewien na ile poważnie powinienem Cię traktować...
raindog napisał(a):

|
Myślę, że Kazio powinien pomyśleć nad zmianą taktyki.
|
Dokładnie o tym samym piszę. Zamiast tego Moskal narzeka na konferencji, że nie ma skrzydłowych. Nie nastraja to optymistycznie...
Nie ma skrzydłowych i mieć nie będzie - do końca rundy minimum. Albo to poukłada, albo wypadnie z Ekstraklasy - tym razem raczej na dobre.
sergio napisał(a):

|
Jak sam piszesz frajerskie remisy i ten samobój w doliczonym czasie gry to też wina Moskala?
|
Nie, już ustaliliśmy, że to była wina Smudy. Teraz już nie było frajerskiego remisu, tylko - bardzo szczęśliwy. Dla nas.
Albo Górnik nagle zaczął wymiatać, albo jesteśmy w dupie.