Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
JAN ZEMBRZYCKI
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
11320
18.07.2015, 14:15
Witam, dość długo mnie tu nie było. W tym sezonie postaram się to nadrobić .
Nowy sezon rozpoczynam z wysokiego C .
dnb:
Lech -
Pogoń@4.8
Powód: bingo.
Ostatnio edytowane przez JAN ZEMBRZYCKI : 19.07.2015 o godz. 13:32.
JAN ZEMBRZYCKI
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JAN ZEMBRZYCKI
Znajdź inne posty napisane przez JAN ZEMBRZYCKI