Wyświetl pojedynczy post
JAN ZEMBRZYCKI
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11320
Stary 18.07.2015, 14:15
Witam, dość długo mnie tu nie było. W tym sezonie postaram się to nadrobić .
Nowy sezon rozpoczynam z wysokiego C .
dnb:Lech - Pogoń@4.8
Powód: bingo.
Ostatnio edytowane przez JAN ZEMBRZYCKI : 19.07.2015 o godz. 13:32.
Odpowiedz cytując