JEDREK76 napisał(a):

|
Ciarki mi po plecach chodzą jak sobie pomyślę, że zamiast niego mógłby Tą drużynę wciąż prowadzić Smuda, bądź Kulawik czy jakieś inne "wynalazki", bo po prostu na nikogo lepszego nas nie stać...
|
Czy możesz mi wytłumaczyć jak dziecku w czym Moskal jest lepszy od Smudy? Pytam z całkowitą powagą o aspekty czysto trenerskie. Weź pod uwagę, że płacimy teraz obu, więc argument "tańszy" nie ma zastosowania.
Ja bardzo chciałem zobaczyć tą nową jakość, ale nie potrafię. Wyniki podobne, poziom gry podobny, mam jednak wrażenie, że Smuda by to lepiej poukładał. Ja na przykład za chińskiego boga nie rozumiem co Moskal próbował w piątek osiągnąć. Zawodnicy przez cały mecz - również.
Jović w pomocy? Cywka jako wolny elektron? Crivellaro na skrzydle, ale instynktownie schodzący do środka (tak padła bramka)? Schodzi dobry w defensywie i ofensywie Burliga, zostaje Jovic?
IMHO Moskal na siłę próbuje dopasować piłkarzy do jedynej taktyki, jaką rozumie, przez co każdy gra nie na swojej pozycji. Wybacz, ale Jović raczej nigdy nie nauczy się grać na skrzydle, to nie ten typ zawodnika. Crivellaro też raczej marnuje się na lewej pomocy.