Drozd napisał(a):

|
Takich będzie jeszcze czternaście, a fakt dania szansy nowym w takich samych warunkach jest dla atmosfery w drużynie nie do przecenienia. Punkt jest, więc nie ma co biadolić.
|
Punkt jest, powiadasz (dzięki któremu wyszliśmy zero)?
A gdzie masz zamiar zdobywać następne, jak nie z Górnikiem Zabrze na własnym boisku!?