|
Jestem "za" w kwestii cierpliwosci do trenera, któremu powierzylo sie prowadzenie zespolu, ale Brzeczka poki co ta rola przerasta wg mnie. Dobry trener wprowadzilby Lechie do Europy juz w zeszlym sezonie a w tym, z takim potencjalem, powinni lige zdominowac.
Wczoraj przyszlo mi do glowy ze Lechia moze byc takim Lubinem - jest wszystko zeby skupic sie tylko na graniu, a wynikow brak. Zobaczymy, to dopiero pierwsza kolejka, ale jak wazny w zespole jest trener widac bylo kiedy byl tam Muniz.
|