Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1176
Stary 18.07.2015, 09:05
Jestem "za" w kwestii cierpliwosci do trenera, któremu powierzylo sie prowadzenie zespolu, ale Brzeczka poki co ta rola przerasta wg mnie. Dobry trener wprowadzilby Lechie do Europy juz w zeszlym sezonie a w tym, z takim potencjalem, powinni lige zdominowac.
Wczoraj przyszlo mi do glowy ze Lechia moze byc takim Lubinem - jest wszystko zeby skupic sie tylko na graniu, a wynikow brak. Zobaczymy, to dopiero pierwsza kolejka, ale jak wazny w zespole jest trener widac bylo kiedy byl tam Muniz.

Odpowiedz cytując