szprotson napisał(a):

nie stworzyliśmy klarownej sytuacji.
jednej.
|
Klarowną akcje to mieliśmy już w 40 sekundzie. Może wystarczy tych melodramatycznych nic nie wnoszących tekstów?
Już nie przesadzajcie z tymi lamentami. Gra jak na zespół który w tym składzie gra od 2 tygodni nie była tragiczna. Były momenty dobre, jak i beznadziejne.Wynik jest słaby, ale ile razy już zdarzyło nam się przegrywać takie mecze? Moskal powiedział wprost, że zabrakło mu tygodnia do pełnego przygotowania zespołu. Choć moim zdaniem ten zespół będzie się docierał i z miesiąc. Za dużo zmian na kluczowych pozycjach, a gdybyśmy jeszcze mieli nowego napastnika..
Nie można wstawić 5 zawodników do nowego składu i wymagać od nich składnej gry po 2 tygodniach wspólnej gry.
PS. A te tęsknoty za Gargułą



co będzie jak kiedyś odejdzie od nas Boguski!
