Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 17.07.2015, 22:50
Czy tylko ja w tym meczu widziałem piłkarzy przyjmujących piłkę z odbiciem na daw-trzy metry Dla mnie (imo) to nie wynik braku zgrania tylko braki w wyszkoleniu .... Ten mecz był denny i tylko brakowi wiary w siebie Górnikowi zawdzięczamy remis ...
Ostatnio edytowane przez Savik : 17.07.2015 o godz. 22:53.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując