Temat
:
[ I Kolejka] WISŁA Kraków - Górnik Zabrze, 17 lipca, godz. 18:00,
Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
69
17.07.2015, 22:50
Czy tylko ja w tym meczu widziałem piłkarzy przyjmujących piłkę z odbiciem na daw-trzy metry
Dla mnie (imo) to nie wynik braku zgrania tylko braki w wyszkoleniu .... Ten mecz był denny i tylko brakowi wiary w siebie Górnikowi zawdzięczamy remis ...
Ostatnio edytowane przez Savik : 17.07.2015 o godz. 22:53.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Savik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Savik
Znajdź inne posty napisane przez Savik