Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 17.07.2015, 21:49
Co do Jovicia to w trakcie drugiej połowy był nawet moment gdy Bury sam postanowił zamienic się z nim pozycja gdy machal mu reka aby został w obronie. Mamy dwóch obroncw z których na sile trenerzy probuja robic skrzydłowych. Jak dla mnie Bury obrona a Jovic ława i tyle. Niestety ale nie na swojej pozycji nie da się zagrać dobrze. Mamy jedno miejsce dla tych dwóch zawodników i uważam że zasługuje na nie Łukasz.
Odpowiedz cytując