Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32447
Stary 17.07.2015, 15:54
wolfy "W sumie zabawne, że raczej wszyscy się zgadzamy że sondaż jest sfałszowany, różnią się tylko opinie o ile i w którą stronę To wiele mówi o kraju, w jakim żyjemy"
to jeszcze nic, według reżimowego cbos-u rośnie komorowskiemu , że tak zapytam, jesteśmy po 24.05.15 czy coś przeoczyłem i mamy marzec 2015

63.5 Kg nie mam wątpliwości co do Pisu, ma jak nic 40 -43%, nie ma możliwości żeby urbanoplatfusiarnia miała 28%, nie przekraczają 20% na ten moment , na jesieni nie przekroczą 15%, nie ma więcej aferzystów i urzędników nawet z rodzinami

63.5 Kg "Zobacz gdzies musza rozchodzić się glosy Kukiza który traci ogromnie...
Gdzies musiały pojsc glosy SLD czy PSL-u..."

Kukiz nic nie traci , jak potrzeba to go pompują jak w wsi24 wczoraj do 18 % , jak potrzebna inna wersja ma 10%, bedzie miał koło 18-20% jak nie wymyśli czegoś masakrycznie głupiego po drodze

co do zsl i komuchów od dawna balansuja na poziomie progu i niech tak pozostanie czyli pod progiem
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 17.07.2015 o godz. 16:03.