wolfy "W sumie zabawne, że raczej wszyscy się zgadzamy że sondaż jest sfałszowany, różnią się tylko opinie o ile i w którą stronę

To wiele mówi o kraju, w jakim żyjemy

"
to jeszcze nic, według reżimowego cbos-u rośnie komorowskiemu

, że tak zapytam, jesteśmy po 24.05.15 czy coś przeoczyłem i mamy marzec 2015
63.5 Kg nie mam wątpliwości co do Pisu, ma jak nic 40 -43%, nie ma możliwości żeby urbanoplatfusiarnia miała 28%, nie przekraczają 20% na ten moment , na jesieni nie przekroczą 15%, nie ma więcej aferzystów i urzędników nawet z rodzinami
63.5 Kg "Zobacz gdzies musza rozchodzić się glosy Kukiza który traci ogromnie...
Gdzies musiały pojsc glosy SLD czy PSL-u..."
Kukiz nic nie traci , jak potrzeba to go pompują jak w wsi24 wczoraj do 18 % , jak potrzebna inna wersja ma 10%, bedzie miał koło 18-20% jak nie wymyśli czegoś masakrycznie głupiego po drodze
co do zsl i komuchów od dawna balansuja na poziomie progu i niech tak pozostanie czyli pod progiem