Drozd napisał(a):

W sumie zabawne, że raczej wszyscy się zgadzamy że sondaż jest sfałszowany, różnią się tylko opinie o ile i w którą stronę

To wiele mówi o kraju, w jakim żyjemy
Nie ma sensu cytować niczego, co ma lub miało styczność z Lisem. Szanujmy się i omijajmy tą medialną padlinę...