|
Losowanie LE bardzo łaskawe dla naszych drużyn. Jestem w stanie sobie wyobrazić scenariusz, że wszystkie 4 zespoły wystapią w 4 rundzie eliminacji LE.
Chociaż oczywiście wiadomo, że będzie o taki scenariusz bardzo ciężko.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 17.07.2015 o godz. 13:29.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|