Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8873
Stary 17.07.2015, 12:38
Wisełka kontra Bazylea AD 2006 z fantastycznym golem Paulisty ) Tyle, że w późniejszych latach Wisła pikowała w dół (za wyjątkiem 1 dobrego sezonu pucharowego), a Bazylea witała się z Ligą Mistrzów. Najbliżej LM nasi byli w Atenach, ale zostali wyeliminowani przez łysego sk*** który ukradł gola Marka Penksy. Tak to biednemu wiatr w oczy: jak nie Real, to Barcelona, albo z pucharów wyrzuca cię Riley :-(

Zobaczymy, jak poznaniacy zaprezentują się przeciwko mistrzowi Szwajcarii. Z pozostałych ekip najłatwiej chyba mają legioniści, chyba że skompromitują się z "potęgą" z Albanii bądź Czarnogóry. Co do Śląska i Jagi - życzę im jak najlepiej, ale boję się, że ewentualne przejście drugiej rundy może być ich ostatnim sukcesem pucharowym.
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
Odpowiedz cytując