Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8872
Stary 17.07.2015, 12:37
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
Na stronie Stanowskiego jest tekst o tym i porównanie jak zmienił się zespół szwajcarski a jak TS od tamtego momentu. Trzeba przyznać, że pod kątem myślenia perspektywicznego to uciekli nam o kilka klas. A tą fajną podcinkę Pawła z tamtego meczu to pamiętam cały czas.
Podcinka Brożka? To chyba nie ten mecz.
Z Basel Paulista zaszalał.
https://www.youtube.com/watch?v=k7iNmrylQ44
Edit: Z tą podcinką, to chyba o Feyenoord chodzi.
Ostatnio edytowane przez jova : 17.07.2015 o godz. 12:41.
Odpowiedz cytując