tas de fleia napisał(a):

|
Na stronie Stanowskiego jest tekst o tym i porównanie jak zmienił się zespół szwajcarski a jak TS od tamtego momentu. Trzeba przyznać, że pod kątem myślenia perspektywicznego to uciekli nam o kilka klas. A tą fajną podcinkę Pawła z tamtego meczu to pamiętam cały czas.
|
Podcinka Brożka? To chyba nie ten mecz.
Z Basel Paulista zaszalał.
https://www.youtube.com/watch?v=k7iNmrylQ44
Edit: Z tą podcinką, to chyba o Feyenoord chodzi.