Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8869
Stary 17.07.2015, 12:08
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Takie FC Basel to się powinno wciągać nosem i wysrać 90 minut później.
W skali piłkarskiej Europy w LM to taki Ruch Radzionków. Kolega powyżej napisał co znaczy trafić na silną drużynę.
Bez przesady. Basel nie ma jakiejś wielkiej marki, ale byle kto nie wychodzi z grupy LM kosztem Liverpoolu.
Odpowiedz cytując