Kocur napisał(a):

Takie FC Basel to się powinno wciągać nosem i wysrać 90 minut później.
W skali piłkarskiej Europy w LM to taki Ruch Radzionków. Kolega powyżej napisał co znaczy trafić na silną drużynę.
|
Bez przesady. Basel nie ma jakiejś wielkiej marki, ale byle kto nie wychodzi z grupy LM kosztem Liverpoolu.