rafalek napisał(a):

I dobrze, niech poczują co to znaczy mieć pecha w losowaniu...
Inter Mediolan, Barcelona x2, Real Madryt, APOEL...
|
Lubię to!
Takie FC Basel to się powinno wciągać nosem i wysrać 90 minut później.
W skali piłkarskiej Europy w LM to taki Ruch Radzionków. Kolega powyżej napisał co znaczy trafić na silną drużynę.