|
Dynek,
Chodzi o dwie rzeczy: drużyny z tego samego kraju nie mogą grać razem (głownie chodzi o LE) i są zestawienia krajów (konflikty itp) które nie mogą grać razem według UEFY i też to brane jest pod uwage przy podziale.
Gdy te warunki nie wykluczają par zazwyczaj idzie to schematem jak przy playoffach w różnych dziedzinach. Np 1,4,5,8,9 (wedlug rankingu to koszyk A) 2,3,6,7,10 (to koszyk B)
|