|
rozstawione wyższy współczynnik, nierozstawione niższy współczynnik,
teraz zauważyłem że są faktycznie 2 grupy ,ale w tej drugiej mocniejsze ekipy , chyba faktycznie powinni losować całą dziesiątkę
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 17.07.2015 o godz. 10:23.
|