Cytat:
Grupa 1
Drużyny rozstawione:
FC Basel 1893 (Szwajcaria)
FK AS Trenčín (Słowacja) / Steaua Bukareszt (Rumunia)
Celtic FC (Szkocja) / Stjarnan (Islandia)
Łudogorec Razgrad (Bułgaria) / Milsami Orhei (Mołdawia)
NK Maribor (Słowenia) / FK Astana (Kazachstan)
Drużyny nierozstawione:
FK Sarajevo (Bośnia i Hercegowina) / Lech Poznań (Polska)
FK Partizan (Serbia) / Dila Gori (Gruzja)
Qarabağ Ağdam (Azerbejdżan) / FK Rudar (Czarnogóra)
FK Ventspils (Łotwa) / HJK (Finlandia)
Skënderbeu Korçë (Albania) / Crusaders FC (Irlandia Północna)
|
Ktos w ogole wie na jakiej zasadzie jest ten podzial na grupy bo mi zawsze to smierdzi ? Nie wiem czemu nie mozna polosowac po prostu wszystkich rozstawionych przeciwko nierozstawionym ? Nie wierze, ze w takiej bogatej organizaci brakuje kulek.