Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11774
Stary 16.07.2015, 21:52
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Pomóżcie mi, bo ja ostatnio logowałem sie 4 lata temu, Miałem prawo zapomnieć. Nie pamiętam hasła do mojego nr pesel. Mieszkam za granicą. Teraz chcialem kupic karnet sezonowy, ale nie moge sie zalogowac :(
albo masz nieaktywną KK

Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
CAŁA WISŁA ZAWSZE RAZEM!
Chcecie dobrej frekwencji, ogarniętego młyna, dobrych liczb wyjazdowych, dużo kasy w puszkach a przy jakiejś pierwszej s.......onej okazji wyzywacie się na wzajem, tworzycie jakieś zjebane podziały. Jeszcze się ....a pokłóćcie kto ma dłuższego i niech będzie na Wiśle jeden prawilny młyn z siurami do kolan a drugi młyn "kalek", a później się jeszcze pokłóćcie o to kto chodzi spać przed a kto po 24 i jeszcze o coś i jeszcze o coś aż w końcu na młynie zostanie 20 osób, na wyjazdach 10, do puchy wpadnie 50 zł itp

Musicie ludzie zrozumieć, że kryzys mamy dlatego, że my ciągle robimy podziały, że jeden drugiego nie szanuje. To wszystko się nawarstwia, osoba po osobie jest zniechęcana do chodzenia na mecz, nie ma klimatu do kibicowania. Jeśli to się nie odwróci to skończymy jak kibicowska sracovia. Kłóćcie się dalej ze sloganem na ustach "cała Wisła zawsze razem".

Dobrze zrozumiałem? Ludzie się zniechęcają do chodzenia na mecze, bo się ludzie na forum kłócą? : )
E to fajnie mamy
Ostatnio edytowane przez regan : 16.07.2015 o godz. 21:58.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując