Bartosz napisał(a):

|
Kojarzysz gdzie jest ta opcja anuluj? Słyszałem, że system mrozi transakcje na 4h - pytanie czy opcja anuluj nie pojawi się po 4h (zakup o 21:00, sprzedaż do 00:00... )
|
Logujesz się na konto ------->Twoje zakupy i szukaj po prawej stronie status realizacji, powinno coś tam być