Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11769
Stary 16.07.2015, 20:54
Cytat:
Jak zapomnialeś hasła, cepie, to jest taka opcja
CAŁA WISŁA ZAWSZE RAZEM!
Chcecie dobrej frekwencji, ogarniętego młyna, dobrych liczb wyjazdowych, dużo kasy w puszkach a przy jakiejś pierwszej s.......onej okazji wyzywacie się na wzajem, tworzycie jakieś zjebane podziały. Jeszcze się ....a pokłóćcie kto ma dłuższego i niech będzie na Wiśle jeden prawilny młyn z siurami do kolan a drugi młyn "kalek", a później się jeszcze pokłóćcie o to kto chodzi spać przed a kto po 24 i jeszcze o coś i jeszcze o coś aż w końcu na młynie zostanie 20 osób, na wyjazdach 10, do puchy wpadnie 50 zł itp

Musicie ludzie zrozumieć, że kryzys mamy dlatego, że my ciągle robimy podziały, że jeden drugiego nie szanuje. To wszystko się nawarstwia, osoba po osobie jest zniechęcana do chodzenia na mecz, nie ma klimatu do kibicowania. Jeśli to się nie odwróci to skończymy jak kibicowska sracovia. Kłóćcie się dalej ze sloganem na ustach "cała Wisła zawsze razem".
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując