Cytat:
|
Jak zapomnialeś hasła, cepie, to jest taka opcja
|
CAŁA WISŁA ZAWSZE RAZEM!
Chcecie dobrej frekwencji, ogarniętego młyna, dobrych liczb wyjazdowych, dużo kasy w puszkach a przy jakiejś pierwszej s.......onej okazji wyzywacie się na wzajem, tworzycie jakieś zjebane podziały. Jeszcze się ....a pokłóćcie kto ma dłuższego i niech będzie na Wiśle jeden prawilny młyn z siurami do kolan a drugi młyn "kalek", a później się jeszcze pokłóćcie o to kto chodzi spać przed a kto po 24 i jeszcze o coś i jeszcze o coś aż w końcu na młynie zostanie 20 osób, na wyjazdach 10, do puchy wpadnie 50 zł itp
Musicie ludzie zrozumieć, że kryzys mamy dlatego, że my ciągle robimy podziały, że jeden drugiego nie szanuje. To wszystko się nawarstwia, osoba po osobie jest zniechęcana do chodzenia na mecz, nie ma klimatu do kibicowania. Jeśli to się nie odwróci to skończymy jak kibicowska sracovia. Kłóćcie się dalej ze sloganem na ustach "cała Wisła zawsze razem".