Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
letischoo
Member
Od: 11.2010
Offline
#
4317
16.07.2015, 15:53
Czy jest ktoś kto kupił
karnet na sezon
ale nie ma zamiaru wykorzystywać vouchera na zakup koszulki i byłby skłonny taki voucher oddać bądź sprzedać za niższą cenę? priv
letischoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do letischoo
Znajdź inne posty napisane przez letischoo