Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1053
Stary 16.07.2015, 15:14
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Płytka może nie być potrzebna. IMO Powinieneś miec osobna ukrytą partycje z systemem. F8 przy starcie....

http://www.dell.com/support/article/...4/SLN291879/EN

Poszukaj scenariusza na stronie DELL'a dla tego komputera i zobacz jak zrobic upgrade vista-Win7.
No wlasnie w tym problem, ze nie mam...odpalilem disk management w panelu sterowania i pokazuje ze mam tylko 2 partycje: systemowa C i druga tez systemowa ale zaledwie o pojemnosci 100 mega, system tam nie wlezie w zyciu. Poza tym odpalem juz go ,, na F8" i nie mialem opcji zerowania niestety. Pozostaje mi sciagnac instalke tylko skad?

Zaden ze scenariuszy dupy mi nie ratuje niestety, dochodze do momentu ze jesli jestem mieszkancem US albo Kanady to moge prosic zeby mi przyslali...To skad Windowsa mozna sciagnac bedac w Szkocji tak zeby sie nie przyjebali ze pirace?
Ostatnio edytowane przez Kolumbus : 16.07.2015 o godz. 15:51.
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując