Lukasz napisał(a):

No wlasnie w tym problem, ze nie mam...odpalilem disk management w panelu sterowania i pokazuje ze mam tylko 2 partycje: systemowa C i druga tez systemowa ale zaledwie o pojemnosci 100 mega, system tam nie wlezie w zyciu. Poza tym odpalem juz go ,, na F8" i nie mialem opcji zerowania niestety. Pozostaje mi sciagnac instalke tylko skad?
Zaden ze scenariuszy dupy mi nie ratuje niestety, dochodze do momentu ze jesli jestem mieszkancem US albo Kanady to moge prosic zeby mi przyslali...To skad Windowsa mozna sciagnac bedac w Szkocji tak zeby sie nie przyjebali ze pirace?