Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1050
Stary 16.07.2015, 15:03
Dobra, chyba mnie przekonaliscie. To jak teraz zabrac sie za to? Posciagalem juz ze strony Della chyba wiekszosc sterownikow. Tylko pytanie jak teraz pobrac Windowsa i uzyc mojego klucza?Nie jest przypadkiem tak, ze uaktualnienie z Win Vista na Win 7 jest darmowe?
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując