|
Dobra, chyba mnie przekonaliscie. To jak teraz zabrac sie za to? Posciagalem juz ze strony Della chyba wiekszosc sterownikow. Tylko pytanie jak teraz pobrac Windowsa i uzyc mojego klucza?Nie jest przypadkiem tak, ze uaktualnienie z Win Vista na Win 7 jest darmowe?
piekna zaba w podpisie
|