Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32438
Stary 16.07.2015, 14:36
urbanoplatfusiarnia 28% ? czego to oni nie wymyślą , najlepsze że na "taśmach prawdy" bodajże sienkiewicz mówił że Pis ma 43 % i wymyślał z belką jak dosypać kaskę z NBP na wybory , pytanie, skąd wiedział? a może PIS ma cały czas te 40-45% ?