Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1047
Stary 16.07.2015, 14:07
Tylko, ze tak:
1. Nie mam instalki Windowsa (na kompie jest naklejka od Win Vista i numer, a koles chyba zrobil upgrade do Win 7)
2. Na kompie jest zainstalowany Office, ktorego tez bardzo potrzebuje a nie mam instalki (rozwiazaniem posrednim jest sciagnac Open Offica)
3.Na dysku nie ma z pewnoscia recovery bo mam tylko 2 partycje: systemowa C i druga jakas 150 Mb gdzie z pewnoscia nie ma nic

MatMario to chyba inny wirus bo u mnie w managerze nie ma takiego procesu jak w filmiku...


Jakies sugestie?
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując