Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11746
Stary 16.07.2015, 09:33
domofon napisał(a):Wyświetl post
STAWIAM KARNET
Żeby nie było .......enia po meczu że nie miałeś kasy na bilet / karnet.
NIE STAĆ CIĘ - PISZ DO MNIE.

inicjatywa szczytna tylko, żebyś się nie przejechał - najlepiej niech jakiś pewny użytkownik Ci kogoś podrzuci pewnego, żeby skorzystałi, żebyś nie wydał kasy w błoto a klub też nic nie będzie z tego miał
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując