domofon napisał(a):

STAWIAM KARNET
Żeby nie było .......enia po meczu że nie miałeś kasy na bilet / karnet.
NIE STAĆ CIĘ - PISZ DO MNIE.
|
inicjatywa szczytna tylko, żebyś się nie przejechał - najlepiej niech jakiś pewny użytkownik Ci kogoś podrzuci pewnego, żeby skorzystałi, żebyś nie wydał kasy w błoto a klub też nic nie będzie z tego miał