Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domofon
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
11744
16.07.2015, 09:28
STAWIAM KARNET
Żeby nie było .......enia po meczu że nie miałeś kasy na bilet / karnet.
NIE STAĆ CIĘ - PISZ DO MNIE.
domofon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do domofon
Znajdź inne posty napisane przez domofon