s1mone napisał(a):

|
Skoro się dziwisz to prawdopodobnie za dużo czytasz wypowiedzi forumowych malkontentów, a za mało patrzysz realnie na to co Wisła sobą reprezentuje.
|
Sie dziwie bo nie bylo wczesniej takiego zestawienia. Z fusów wróżyc nie lubie i zgadywac.
Pozytywnym zaskoczeniem jest równiez to, ze Wisla sprzedała najwięcej karnetów z całej ligi.
Cały raport
http://www.ey.com/Publication/vwLUAs..._final_web.pdf