Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71554
Stary 15.07.2015, 10:45
Wiślak709 napisał(a):Wyświetl post
Bezcen - w sensie kwote transferu przeciez mialem na mysli...

Nie scharakteryzuje Ci go bo nie sledze ligi rumuńskiej, ale skoro poradził sobie w lidze Rumunii(moim zdaniem mocniejszej niz ekstraklasa) to powinien sobie poradzic i w polskiej (choc to nie jest oczywiscie pewnik).
Dlatego napisałem, że ciekaw jestem.
Na jakiej podstawie oceniasz ze rumuńska liga jest mocniejsza? Juz wiemy ze tej ligi nie ogladasz, wiec na jakiej podstawie te kocopoły?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując