Wiślak709 napisał(a):

Bezcen - w sensie kwote transferu przeciez mialem na mysli...
Nie scharakteryzuje Ci go bo nie sledze ligi rumuńskiej, ale skoro poradził sobie w lidze Rumunii(moim zdaniem mocniejszej niz ekstraklasa) to powinien sobie poradzic i w polskiej (choc to nie jest oczywiscie pewnik).
Dlatego napisałem, że ciekaw jestem.
|
Na jakiej podstawie oceniasz ze rumuńska liga jest mocniejsza? Juz wiemy ze tej ligi nie ogladasz, wiec na jakiej podstawie te kocopoły?