Wszystko ladnie, pieknie ale ja sie nie ludze, ze zagramy w pucharach, tak po krotce puentujac

Przynajmniej nie w przyszlym sezonie. Pozniej tak jak wczesniej pisalem te pukciki, ktore nam nabijaja inne polskie druzyny, praktycznie nic nam nie dadza.