Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8846
Stary 15.07.2015, 09:39
Wszystko ladnie, pieknie ale ja sie nie ludze, ze zagramy w pucharach, tak po krotce puentujac Przynajmniej nie w przyszlym sezonie. Pozniej tak jak wczesniej pisalem te pukciki, ktore nam nabijaja inne polskie druzyny, praktycznie nic nam nie dadza.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 15.07.2015 o godz. 09:48.
Odpowiedz cytując