W transferowym jest nierefornowalne towarzystwo

Tutaj zresztą też przy każdym liczeniu biletów. Nie piłem akurat do Ciebie ad persona. Z Twojego zestawienia to najlepiej porównać będzie do tego pierwszego lipcowego meczu. Jaka gra, taka frekwencja. Taka już specyfika. Prywatnie to podwyzszam poprzeczkę i strzelam, że będzie 11-12k ludzi ale takie wyliczanki o kant tyłka można ogólnie rozbić. Będzie ile będzie i tyle. Zaczną grać o puchary czy tam mistrza, będzie przychodzić więcej. Będą grać jak przez ostatnie sezony - frekwencja będzie na podobnym poziomie ewentualnie pikowac lekko w dół. Nihil novi.