Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2166
Stary 15.07.2015, 05:23
W transferowym jest nierefornowalne towarzystwo Tutaj zresztą też przy każdym liczeniu biletów. Nie piłem akurat do Ciebie ad persona. Z Twojego zestawienia to najlepiej porównać będzie do tego pierwszego lipcowego meczu. Jaka gra, taka frekwencja. Taka już specyfika. Prywatnie to podwyzszam poprzeczkę i strzelam, że będzie 11-12k ludzi ale takie wyliczanki o kant tyłka można ogólnie rozbić. Będzie ile będzie i tyle. Zaczną grać o puchary czy tam mistrza, będzie przychodzić więcej. Będą grać jak przez ostatnie sezony - frekwencja będzie na podobnym poziomie ewentualnie pikowac lekko w dół. Nihil novi.
Odpowiedz cytując