za bezcen ? Pensja wyższa niż chciał Semir to jest za bezcen?
Stary, daj mi taki bezcen w takim razie...
I pytanie : Jak scharakteryzował byś Kamila Bilińskiego? W sensie motoryka na plus, głowa, instynkt, technika, ustawianie sie, zastawka, klepka, przegląda pola, szybkość ? Bo pamiętam go tylko ze spotkań młodej e-klasy wieki temu
