Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71550
Stary 14.07.2015, 17:18
za bezcen ? Pensja wyższa niż chciał Semir to jest za bezcen?
Stary, daj mi taki bezcen w takim razie...
I pytanie : Jak scharakteryzował byś Kamila Bilińskiego? W sensie motoryka na plus, głowa, instynkt, technika, ustawianie sie, zastawka, klepka, przegląda pola, szybkość ? Bo pamiętam go tylko ze spotkań młodej e-klasy wieki temu
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując