Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2151
Stary 14.07.2015, 17:11
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Czy wy przed kazdym meczem bedziecie miec taka sraczke z liczeniem ile biletow zeszlo na dana chwile/ zejdzie/ przejdzie/ wyjdzie/ dojdzie ?

Ty jesteś kibicem od wczoraj? widzisz jaka szykuje się frekwencja?

Nikt nie ma "sraczki" na punkcie liczenia biletów, tylko prawdziwym WIŚLAKOM kraje się serce widząc ilu kibiców kupiło bilet i ile nasz klub traci pieniędzy. To jest dramat.

Niedługo będziemy dopłacać do gry na R22 i bardziej będzie opłacało się grac na Suchych Stawach. Nierealne? to policzcie sobie ile kosztuje wynajem, ochrona, opłacanie administracji itd

gdzie są wszyscy ci którzy byli na meczu z Legią i dla których wtedy zabrakło biletów?
Ostatnio edytowane przez Karherop : 14.07.2015 o godz. 17:21.
Odpowiedz cytując