wiesniak842 napisał(a):

Czy wy przed kazdym meczem bedziecie miec taka sraczke z liczeniem ile biletow zeszlo na dana chwile/ zejdzie/ przejdzie/ wyjdzie/ dojdzie ?
|
Ty jesteś kibicem od wczoraj? widzisz jaka szykuje się frekwencja?
Nikt nie ma "sraczki" na punkcie liczenia biletów, tylko prawdziwym WIŚLAKOM kraje się serce widząc ilu kibiców kupiło bilet i ile nasz klub traci pieniędzy. To jest dramat.
Niedługo będziemy dopłacać do gry na R22 i bardziej będzie opłacało się grac na Suchych Stawach. Nierealne? to policzcie sobie ile kosztuje wynajem, ochrona, opłacanie administracji itd
gdzie są wszyscy ci którzy byli na meczu z Legią i dla których wtedy zabrakło biletów?