|
Te 15 goli napisalem na zasadzie przykładu, chodzi oczywiscie o plus/minus te 15 goli, czyli moze byc 12 a moze 17 (w koncu nie tylko napastnicy moga strzelac bramki).
A dobrzy napastnicy... cóz ciekaw jestem Kamila Bilińskiego w naszej lidze, który był do wziecia za bezcen i wydaje mi sie że moglismy go sprawdzic na R22. Moim zdaniem byłby bardzo pożyteczny.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.
Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!
|