Wyświetl pojedynczy post
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71549
Stary 14.07.2015, 17:01
Te 15 goli napisalem na zasadzie przykładu, chodzi oczywiscie o plus/minus te 15 goli, czyli moze byc 12 a moze 17 (w koncu nie tylko napastnicy moga strzelac bramki).

A dobrzy napastnicy... cóz ciekaw jestem Kamila Bilińskiego w naszej lidze, który był do wziecia za bezcen i wydaje mi sie że moglismy go sprawdzic na R22. Moim zdaniem byłby bardzo pożyteczny.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!


Odpowiedz cytując