Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71548
Stary 14.07.2015, 16:46
jak to jaki? Jakiś przejebany w tej lidze.
Nikogo w tej lidze nie stać na dobrego napastnika. Dobrzy napastnicy grają za granicą, a u nas dobry napsatnik to Marek Saganowski 300 spotkan 100, wiec cieszmy sie ze mamy Brożka który robi wynik ponad stan.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując