|
jak to jaki? Jakiś przejebany w tej lidze.
Nikogo w tej lidze nie stać na dobrego napastnika. Dobrzy napastnicy grają za granicą, a u nas dobry napsatnik to Marek Saganowski 300 spotkan 100, wiec cieszmy sie ze mamy Brożka który robi wynik ponad stan.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|