letischoo napisał(a):

Jakieś inne źródło niż komentarz na wislaportal? Bo wg mnie (na postawie bilety.wislakrakow.pl) poszło 2 tysiące więcej
|
Źródło do tej pory się tam dużo nie myliło w poprzednich sezonach

Aglarion u nich to taki Wit.Ek. u nas

Ekspert od liczenia
